MCP25020-E/SL
DigiKeyn tuotenumero
MCP25020-E/SL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP25020-E/SL
Kuvaus
IC XPNDR 25MHZ CAN V2.0B 14SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
I/O-laajentimet 8 CAN V2.0b 25 MHz 14-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MCP25020-E/SL -mallit
Kategoria
Lähdön tyyppi
Push-Pull
Valmistaja
Microchip Technology
Virta - lähtö lähde/nielu
25mA
Pakkaustapa
Putki
Kellotaajuus
25 MHz
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
I/O-lukumäärä
8
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Rajapinta
CAN V2.0b
Pakkaus / kotelo
14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)