MCP23S18-E/SP
DigiKeyn tuotenumero
MCP23S18-E/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP23S18-E/SP
Kuvaus
IC XPNDR 10MHZ SPI 28SDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
I/O-laajentimet 16 SPI 10 MHz 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
MCP23S18-E/SP -mallit
Kategoria
Virta - lähtö lähde/nielu
25mA
Kellotaajuus
10 MHz
Syöttöjännite
1,8V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
I/O-lukumäärä
16
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)