MCP23S18-E/MJ
DigiKeyn tuotenumero
MCP23S18-E/MJ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP23S18-E/MJ
Kuvaus
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
I/O-laajentimet 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
EDA/CAD-mallit
MCP23S18-E/MJ -mallit
Kategoria
Virta - lähtö lähde/nielu
25mA
Kellotaajuus
10 MHz
Syöttöjännite
1,8V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C