MCP1812AT-033/TT on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Microchip Technology
Varastossa: 31 976
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 21 670
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MCP1812AT-033/TT
DigiKeyn tuotenumero
MCP1812AT-033/TTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MCP1812AT-033/TTCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1812AT-033/TTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP1812AT-033/TT
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MCP1812AT-033/TT -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
0.5 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
220 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TJ)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 300mA