MCP1502T-45E/CHY
DigiKeyn tuotenumero
150-MCP1502T-45E/CHYTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-MCP1502T-45E/CHYCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MCP1502T-45E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP1502T-45E/CHY
Kuvaus
IC VREF SERIES 4.5V SOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,1% SOT-23-6
Kategoria
Jännite - tulo
4,7V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Referenssityyppi
Sarja
Hyväksyntä
AEC-Q100
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
4,5V
Lähtövirta
20 mA
Toleranssi
±0,1%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
7ppm/°C