MCP1252T-33X50I/MS on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 2
Tekniset tiedot
Latauspumppu Jännitteensäädin IC Positiivinen Ohjelmoitava 3,3V, 5V 1 Lähtö 120mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
MCP1252T-33X50I/MS
DigiKeyn tuotenumero
MCP1252T-33X50IMSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MCP1252T-33X50IMSCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1252T-33X50IMSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP1252T-33X50I/MS
Kuvaus
IC REG CHARGE PUMP PROG 1 8MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MCP1252T-33X50I/MS -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
650kHz
Aihealue
Jännitteenalennus/-korotus
Synkroninen tasasuuntaaja
No
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Tulojännite (min.)
2,7V