LM2576-12WU-TR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 1 037
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Texas Instruments
Varastossa: 773
Tekniset tiedot
Texas Instruments
Varastossa: 583
Varastossa: 3 007
Varastossa: 273
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 12V 1 Lähtö 3A TO-263-6, D2PAK (5 jalkaa + juotoskohta), TO-263BA
LM2576-12WU-TR
DigiKeyn tuotenumero
LM2576-12WU-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
LM2576-12WU-CT-ND - Cut Tape (CT)
LM2576-12WU-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM2576-12WU-TR
Kuvaus
IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LM2576-12WU-TR -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
40V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - kytkentä
52kHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Valmistajan laitepakkaus
TO-263-5
Tulojännite (min.)
4V