JANTX1N5190
DigiKeyn tuotenumero
1086-1036-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JANTX1N5190
Kuvaus
DIODE STANDARD 600V 3A B AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 600 V 3A Läpivientiaukko B, Aksiaalinen
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
400 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 600 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Luokka
Sotilasteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
MIL-PRF-19500/424
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
600 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Valmistajan laitepakkaus
B, Aksiaalinen
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 9 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)