JAN1N5417 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit 200 V 3A Läpivientiaukko B, Aksiaalinen
JAN1N5417
DigiKeyn tuotenumero
1086-2088-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JAN1N5417
Kuvaus
DIODE STANDARD 200V 3A B AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
150 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 200 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Luokka
Sotilasteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
MIL-PRF-19500/411
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Valmistajan laitepakkaus
B, Aksiaalinen
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 9 A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)