DSPIC33FJ64MC706-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC33FJ64MC706-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC33FJ64MC706-I/PT
Kuvaus
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 40 MIPiä 64Kt (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
DSPIC33FJ64MC706-I/PT -mallit
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 16x10b/12b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)