DSPIC33FJ256GP510-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC33FJ256GP510-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC33FJ256GP510-I/PT
Kuvaus
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 40 MIPiä 256Kt (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DSPIC33FJ256GP510-I/PT -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
16K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 32x10b/12b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ydinprosessori
dsPIC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)