DSPIC33FJ128GP802-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC33FJ128GP802-I/SO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC33FJ128GP802-I/SO
Kuvaus
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 40 MIPiä 128Kt (128K x 8) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-mallit
DSPIC33FJ128GP802-I/SO -mallit
RAM-muistin koko
16K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
40 MIPiä
Valmistajan laitepakkaus
28-SOIC
Liitettävyys
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
28-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)