DSPIC33FJ128GP802-E/SP
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC33FJ128GP802-E/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC33FJ128GP802-E/SP
Kuvaus
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 40 MIPiä 128Kt (128K x 8) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
DSPIC33FJ128GP802-E/SP -mallit
RAM-muistin koko
16K x 8
Sarja
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Pakkaustapa
Putki
Datamuuntimet
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Ydinprosessori
dsPIC
Luokka
Autoteollisuus
Ytimen koko
16 bittiä
Hyväksyntä
AEC-Q100
Nopeus
40 MIPiä
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, DCI, DMA, I2S, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)