DSPIC33FJ128GP206-I/PT
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC33FJ128GP206-I/PT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC33FJ128GP206-I/PT
Kuvaus
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 40 MIPiä 128Kt (128K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
DSPIC33FJ128GP206-I/PT -mallit
RAM-muistin koko
8K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 18x10b/12b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)