DSPIC33FJ128GP202-I/SP
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC33FJ128GP202-I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC33FJ128GP202-I/SP
Kuvaus
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 33F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 40 MIPiä 128Kt (128K x 8) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
DSPIC33FJ128GP202-I/SP -mallit
RAM-muistin koko
8K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x10b/12b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
16 bittiä
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
40 MIPiä
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)