DSPIC30F6010A-30I/PT
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC30F6010A30IP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC30F6010A-30I/PT
Kuvaus
IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 30 MIPiä 144Kt (48K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA/CAD-mallit
DSPIC30F6010A-30I/PT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
4K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 16x10b
Sisäinen
Ytimen koko
16 bittiä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)