DSPIC30F4011-30I/P
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC30F4011-30IP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC30F4011-30I/P
Kuvaus
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 40DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 30 MIPiä 48Kt (16K x 24) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-mallit
DSPIC30F4011-30I/P -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 9x10b
Sisäinen
Ytimen koko
16 bittiä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
30 MIPiä
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
CANbus, I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
40-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, Moottorin ohjaus PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
40-DIP (0,600", 15,24mm)