DSPIC30F3013-30I/SO
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC30F301330ISO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC30F3013-30I/SO
Kuvaus
IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 30 MIPiä 24Kt (8K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-mallit
DSPIC30F3013-30I/SO -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
2K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 10x12b
Sisäinen
Ytimen koko
16 bittiä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
30 MIPiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
28-SOIC
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)