DSPIC30F2011T-20E/SO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 20 MIPS 12Kt (4K x 24) FLASH 18-SOIC
DSPIC30F2011T-20E/SO
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC30F2011T-20E/SO-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC30F2011T-20E/SO
Kuvaus
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DSPIC30F2011T-20E/SO -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x12b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
20 MIPS
Valmistajan laitepakkaus
18-SOIC
Pakkaus / kotelo
18-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)