DSPIC30F2011-20I/SO
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC30F201120ISO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC30F2011-20I/SO
Kuvaus
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 20 MIPS 12Kt (4K x 24) FLASH 18-SOIC
EDA/CAD-mallit
DSPIC30F2011-20I/SO -mallit
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x12b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
20 MIPS
Valmistajan laitepakkaus
18-SOIC
Pakkaus / kotelo
18-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)