DSPIC30F2011-20I/P
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC30F2011-20IP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC30F2011-20I/P
Kuvaus
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 20 MIPS 12Kt (4K x 24) FLASH 18-PDIP
EDA/CAD-mallit
DSPIC30F2011-20I/P -mallit
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x12b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
20 MIPS
Valmistajan laitepakkaus
18-PDIP
Pakkaus / kotelo
18-DIP (0,300", 7,62mm)