DSPIC30F2010-20I/SP
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC30F201020ISP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC30F2010-20I/SP
Kuvaus
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 20 MIPS 12Kt (4K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
DSPIC30F2010-20I/SP -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
RAM-muistin koko
512 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 6x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
20 MIPS
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, Moottorin ohjaus PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)