DSPIC30F1010-30I/SP
DigiKeyn tuotenumero
DSPIC30F1010-30I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSPIC30F1010-30I/SP
Kuvaus
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrokontrollerit IC 16 bittiä 30 MIPiä 6Kt (2K x 24) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
DSPIC30F1010-30I/SP -mallit
RAM-muistin koko
256 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 6x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
30 MIPiä
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Liitettävyys
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)