DSC6003MA3B-032K768
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC6003MA3B-032K768-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC6003MA3B-032K768
Kuvaus
MEMS OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,71V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-VFLGA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DSC6003MA3B-032K768 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,71V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
1,3mA (tyyp.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-VFLGA
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VFLGA (2x1,6)
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,89mm)