DSC1123DL5-100.0000
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1123DL5-100.0000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1123DL5-100.0000
Kuvaus
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,25V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-VDFN
Kategoria
Syöttöjännite
2,25V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±10ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
32mA
Valmistajan laitepakkaus
6-VDFN (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)