DSC1123DI2-148.5000T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
148.5 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,25V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1123DI2-148.5000T
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1123DI2-148.5000T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1123DI2-148.5000T
Kuvaus
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,25V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
32mA
Valmistajan laitepakkaus
6-VDFN (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)