DSC1003DI5-025.0000
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1003DI5-025.0000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1003DI5-025.0000
Kuvaus
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,7V – 3,6V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-VDFN
Kategoria
Syöttöjännite
1,7V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±10ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
8mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)