DSC1003CL5-025.0000T
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1003CL5-025.0000T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1003CL5-025.0000T
Kuvaus
OSCILLATOR MEMS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,7V – 3,6V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-VDFN
Kategoria
Syöttöjännite
1,7V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
8mA
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VDFN (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)