DSA1223CI2-20M00000TVAO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uusi tuote
20 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,25V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-VDFN
DSA1223CI2-20M00000TVAO
DigiKeyn tuotenumero
150-DSA1223CI2-20M00000TVAOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSA1223CI2-20M00000TVAO
Kuvaus
MEMS OSC, AUTO, LVDS, 20MHZ, 25P
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Taajuuden vakaus
±25ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
32mA (tyyp.)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokitukset
AEC-Q100
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-VDFN
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-VDFN (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Lähtö
LVDS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
5µA
Syöttöjännite
2,25V – 3,63V