BZV55C15 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 27 561
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 18 351
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 15 V ±6% Kiinnitys pintaan DO-213AA
BZV55C15
DigiKeyn tuotenumero
BZV55C15-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZV55C15
Kuvaus
DIODE ZENER 15V DO213AA
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 200 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
DO-213AA
Toleranssi
±6%
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 10.5 V