AVR16EB20T-E/REB
DigiKeyn tuotenumero
150-AVR16EB20T-E/REBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-AVR16EB20T-E/REBCT-ND - Cut Tape (CT)
150-AVR16EB20T-E/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AVR16EB20T-E/REB
Kuvaus
16KB RWW,2KB RAM,20MHZ,12-BIT AD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR null Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Kategoria
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Valm.
EEPROM:in koko
512 x 8
Sarja
RAM-muistin koko
2K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 14x12b
Ydinprosessori
AVR
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Ytimen koko
8 bittiä
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
20MHz