ATXMEGA32D4-MHR
DigiKeyn tuotenumero
ATXMEGA32D4-MHRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ATXMEGA32D4-MHRCT-ND - Cut Tape (CT)
ATXMEGA32D4-MHRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATXMEGA32D4-MHR
Kuvaus
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR® XMEGA® D4 Mikrokontrollerit IC 8/16-bittinen 32MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
EDA/CAD-mallit
ATXMEGA32D4-MHR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
4K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 12x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz