ATXMEGA32D4-AU
DigiKeyn tuotenumero
ATXMEGA32D4-AU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATXMEGA32D4-AU
Kuvaus
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR® XMEGA® D4 Mikrokontrollerit IC 8/16-bittinen 32MHz 32Kt (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
ATXMEGA32D4-AU -mallit
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
4K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 12x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz