ATXMEGA16A4-AU
DigiKeyn tuotenumero
ATXMEGA16A4-AU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATXMEGA16A4-AU
Kuvaus
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR® XMEGA® A4 Mikrokontrollerit IC 8/16-bittinen 32MHz 16Kt (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ATXMEGA16A4-AU -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
2K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,6V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Ydinprosessori
AVR
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
8/16-bittinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz