ATTINY85V-10MU
DigiKeyn tuotenumero
ATTINY85V-10MU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATTINY85V-10MU
Kuvaus
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 10MHz 8Kt (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
EDA/CAD-mallit
ATTINY85V-10MU -mallit
EEPROM:in koko
512 x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
512 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 4x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
10MHz