ATTINY84V-10MUR
DigiKeyn tuotenumero
ATTINY84V-10MURTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ATTINY84V-10MURCT-ND - Cut Tape (CT)
ATTINY84V-10MURDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATTINY84V-10MUR
Kuvaus
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR® ATtiny Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 10MHz 8Kt (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
EDA/CAD-mallit
ATTINY84V-10MUR -mallit
EEPROM:in koko
512 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
512 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
10MHz