ATTINY25V-10PU
DigiKeyn tuotenumero
ATTINY25V-10PU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATTINY25V-10PU
Kuvaus
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 10MHz 2Kt (1K x 16) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-mallit
ATTINY25V-10PU -mallit
EEPROM:in koko
128 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
128 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 4x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
10MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
USI
Valmistajan laitepakkaus
8-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
8-DIP (0,300", 7,62mm)