ATTINY13V-10PU
DigiKeyn tuotenumero
ATTINY13V-10PU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATTINY13V-10PU
Kuvaus
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR® ATtiny Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 10MHz 1Kt (512 x 16) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-mallit
ATTINY13V-10PU -mallit
Valm.
EEPROM:in koko
64 x 8
Sarja
RAM-muistin koko
64 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 4x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
10MHz
Valmistajan laitepakkaus
8-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
8-DIP (0,300", 7,62mm)