ATSAMR21G18A-MUT
DigiKeyn tuotenumero
ATSAMR21G18A-MUTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ATSAMR21G18A-MUTCT-ND - Cut Tape (CT)
ATSAMR21G18A-MUTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATSAMR21G18A-MUT
Kuvaus
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IC RF TxRx + MCU Yleinen ISM > 1GHz 2,4GHz 48-VFQFN avoin juotoskohta
EDA/CAD-mallit
ATSAMR21G18A-MUT -mallit
Kategoria
Herkkyys
-99dBm
Valm.
Muistin koko
256kB Flash, 32kB SRAM
Sarja
Sarjaliitännät
I2C, SPI, UART, USART, USB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
GPIO
28
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Virta - saapuva
11,3mA – 11,8mA
Tyyppi
TxRx + MCU
Virta - lähetys
7,2mA – 13,8mA
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM > 1GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C