ATSAMA5D33A-CU
DigiKeyn tuotenumero
ATSAMA5D33A-CU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATSAMA5D33A-CU
Kuvaus
IC MPU SAMA5D3 536MHZ 324LFBGA
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-A5 Mikroprosessorit IC SAMA5D3 1 ydin, 32-bittinen 536MHz 324-LFBGA (15x15)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ATSAMA5D33A-CU -mallit
Kategoria
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
Valmistaja
Microchip Technology
USB
USB 2.0 (3)
Sarja
Jännite - I/O
1,2V, 1,8V, 3,3V
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Osan tila
Aktiivinen
Turvallisuusominaisuudet
AES, SHA, TDES, TRNG
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-A5
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ytimien lukumäärä/väylän leveys
1 ydin, 32-bittinen
Pakkaus / kotelo
324-LFBGA
Nopeus
536MHz