AT91M40800-33AU
DigiKeyn tuotenumero
AT91M40800-33AU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT91M40800-33AU
Kuvaus
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM7® AT91 Mikrokontrollerit IC 16/32-bittinen 33MHz ROMiton 100-LQFP (14x14)
EDA/CAD-mallit
AT91M40800-33AU -mallit
Kategoria
I/O-lukumäärä
32
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
ROMiton
Sarja
RAM-muistin koko
8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ydinprosessori
ARM7®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ytimen koko
16/32-bittinen
Valmistajan laitepakkaus
100-LQFP (14x14)
Nopeus
33MHz