AT90USB162-16MU
DigiKeyn tuotenumero
AT90USB162-16MU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT90USB162-16MU
Kuvaus
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Tarkka kuvaus
AVR AVR® 90USB Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 16MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)
EDA/CAD-mallit
AT90USB162-16MU -mallit
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
16MHz