AT90USB162-16AUR
DigiKeyn tuotenumero
AT90USB162-16AURTR-ND - Rullattu teippi (TR)
AT90USB162-16AURCT-ND - Cut Tape (CT)
AT90USB162-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT90USB162-16AUR
Kuvaus
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Tarkka kuvaus
AVR AVR® 90USB Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 16MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA/CAD-mallit
AT90USB162-16AUR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
16MHz