AT90CAN128-16AU
DigiKeyn tuotenumero
AT90CAN128-16AU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT90CAN128-16AU
Kuvaus
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR® 90CAN Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 16MHz 128Kt (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AT90CAN128-16AU -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
4K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
4K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Ydinprosessori
AVR
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
8 bittiä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
16MHz