AT32AP7200-CFUT
DigiKeyn tuotenumero
AT32AP7200-CFUT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT32AP7200-CFUT
Kuvaus
IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AVR AVR®32 AP7 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 200MHz ROMiton 324-TFBGA (15x15)
Kategoria
I/O-lukumäärä
146
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
ROMiton
Sarja
RAM-muistin koko
64K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,08V – 3,6V
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Datamuuntimet
D/A 2x16b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ydinprosessori
AVR
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
32-bittinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
200MHz