AT24C64B-10TU-1.8
DigiKeyn tuotenumero
AT24C64B-10TU-1.8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT24C64B-10TU-1.8
Kuvaus
IC EEPROM 64KBIT I2C 8TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 64Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AT24C64B-10TU-1.8 -mallit
Kategoria
Muistirajapinta
I2C
Valm.
Kellotaajuus
400 kHz
Pakkaustapa
Putki
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
5ms
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
900 ns
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Syöttöjännite
1,8V – 5,5V
Muistin tyyppi
Haihtumaton
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)