30KPA28AE3/TR13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 1 044
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 1 136
Tekniset tiedot
Littelfuse Inc.
50V Puristusliitin 606A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
30KPA28AE3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
30KPA28AE3/TR13-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
30KPA28AE3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 50VC P600
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
606A
Valm.
Teho - pulssin huippu
30000W (30kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
28V
Pakkaus / kotelo
P600, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
31,28V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
50V