25LC512-I/SN
DigiKeyn tuotenumero
25LC512-I/SN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC512-I/SN
Kuvaus
IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 512Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
25LC512-I/SN -mallit
Kategoria
Muistirajapinta
SPI
Valm.
Kellotaajuus
20 MHz
Pakkaustapa
Putki
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
5ms
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)