25LC256X-I/ST
DigiKeyn tuotenumero
25LC256X-I/ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC256X-I/ST
Kuvaus
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
EDA/CAD-mallit
25LC256X-I/ST -mallit
Kellotaajuus
10 MHz
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)