25LC256T-I/ST
DigiKeyn tuotenumero
25LC256T-I/STTR-ND - Rullattu teippi (TR)
25LC256T-I/STCT-ND - Cut Tape (CT)
25LC256T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC256T-I/ST
Kuvaus
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
EDA/CAD-mallit
25LC256T-I/ST -mallit
Kellotaajuus
10 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)